Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 39
Nasty Delinquentes - DOD 1.3 - Forum dyskusyjne: Podanie: Borsux[PL]
Zobacz temat
Nasty Delinquentes - DOD 1.3 :: Dostępne dla wszystkich :: Rekruci / Rekrutacja
 Drukuj temat
Podanie: Borsux[PL]
borsux
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2010 14:13
U¿ytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 18.02.10

imie : Patryk
wiek : 17
STEAM : kontakt ze steam już pewnie z 4 lata będą - głównie w CS'a grywałem, później jakieś pół roku w DoD'a, rok przerwy i teraz od 3 tygodni znowu w DoD'a sobie pogrywam :)
dostepnosc : teraz mam ferie, wiec siedze bardzo duzo, a w roku szkolnym to pewnie pod wieczor albo w godzinach popoludniowych
nick w grze : Borsux[PL]
ulubiona broń : k98, ćwicze bar'a teraz
można mnie spotkać : na DoDArena 1
poziom gry : hmm.. troche gorszy od Busha (tak mi sie wydaje)
 
Bushayev
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2010 15:46
Awatar

U¿ytkownik

Postów: 145
Data rejestracji: 10.09.09

Ze mną się nie porównuj bo z klanu jestem najsłabszy.
 
NFS
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2010 17:10
U¿ytkownik

Postów: 105
Data rejestracji: 15.12.09

Pograj jeszcze troche takie moje zdanie.:)
 
HellMutor
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 19-02-2010 20:05
Awatar

G³ówny administrator

Postów: 393
Data rejestracji: 04.09.08

Bushayev, pamiętaj, że skill to nie wszystko. Jeżeli w ten sposób to ujmiemy, to na pewno nie jesteś najsłabszy ;)
 
Bushayev
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2010 00:40
Awatar

U¿ytkownik

Postów: 145
Data rejestracji: 10.09.09

Zwał jak zwał Hell'u na jedno wychodzi.
 
Zapytajnik
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2010 11:26
Awatar

Administrator

Postów: 142
Data rejestracji: 25.10.09

Eee Bushu - wciąż mam tego screena:D
 
Bushayev
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2010 12:32
Awatar

U¿ytkownik

Postów: 145
Data rejestracji: 10.09.09

No to wrzuć go na forum :D chociaż czymś się pochwalę. Tak żeby każdy widział proszę.Cool
 
Przeskocz do forum: