Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/compadre/public_html/dod.maronet.pl/maincore.php on line 39
Nasty Delinquentes - DOD 1.3 - Forum dyskusyjne: eee?
Zobacz temat
Nasty Delinquentes - DOD 1.3 :: Dostępne dla wszystkich :: Rekruci / Rekrutacja
 Drukuj temat
eee?
helder123
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 07-05-2010 21:53
U¿ytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 12.01.10

przepraszam, ale jesli jest to mozliwe chcialbym naprawic swoj blad, jest taka mozliwosc czy macie juz komplet ? :)
 
av
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2010 06:44
Awatar

Administrator

Postów: 53
Data rejestracji: 10.12.08

Po pierwsze temat --> "eee?" <-- co to ma być?!
Po drugie -->
przepraszam, ale jesli jest to mozliwe chcialbym naprawic swoj blad, jest taka mozliwosc czy macie juz komplet ?


Za co mnie przepraszasz? Jaki błąd? I kurna jaki komplet? Ty myślisz, że ja samolot/autobus prowadzę?

Tak na marginesie jasnowidz ze mnie żaden!

Wysiliłem się i przejrzałem poprzednie posty... i qrna o luuudzie znalazłem!
Miło by było jak byś złożył to podanie raz jeszcze, z dopiskiem, że już raz dałeś ciała... ale się postarasz czy coś w ten deseń...

Bo jak dla mnie z tego posta to powiem Ci, że przeprosiny przyjmuje... nie wiem za co... ale może tym Ci humor poprawie, temat i reszta wiadomości po "przepraszam" nic mi nie mówią.

Pozdrawiam
Edytowane przez av dnia 08-05-2010 06:46
 
helder123
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2010 09:49
U¿ytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 12.01.10

No tak, masz racje. przepraszam za to iz niektorzy z klanu zainteresowali sie moja osoba, a ja to olalem. dlatego wlasnie chcialem to naprawic i poraz kolejny zlozyc podanie. Mam juz jedno podanie ale status odrzucone wiec zrobie kolejny post.

Pozdrawiam
 
av
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2010 12:45
Awatar

Administrator

Postów: 53
Data rejestracji: 10.12.08

Skoro wszystko jest już jasne. poszarogęszę się trochę i pozwolę sobie zamknąć temat.
 
Przeskocz do forum: